Plynové grily

Triumph séria

Triumph séria

Cena od 549 €
Rogue séria

Rogue séria

Cena od 799 €
LE séria

LE séria

Cena od 1.399 €
LEX séria

LEX séria

Cena od 1.899 €
Prestige séria

Prestige séria

Cena od 1.829 €

Triumph séria

Štíhle modely Triumph ponúka maximálnu grilovacie potešenie a optimálne využitie priestoru s presvedčivým pomerom cena-výkon. Sklopné postranné police na oboch stranách s bočnými horáky umožňujú experimentálne grilovanie s prípravou viacerých pokrmov naraz. Varenie na roštoch z liatiny poskytuje konzistentní rozsah tepla a grilované mäso robí krehkejšie.

Rad Triumph je ideálnym základom stolových plynových grilov pre rodinu.

Více informacíCena od 549 €

Triumph séria

Rogue séria

Novinková rada Rogue obsahuje súčasti, ktoré sú bežné pre grily najvyšších radov. Je to hlavne liatinová vaňa a u verzie R3 i dvojvrstvové veko či nerezové rošty. Vďaka sklopným policiam zaberie pri skladovaní minimum miesta, do veľkej skrine sa vojde aj veľká plynová fľaša.

Více informacíCena od 799 €

Rogue séria

LE séria

Modely LE ponúkajú štýl, výkon a funkčnosť v jednom.

LE3, ako sa tento model vo skratke nazýva, je v ponuke nielen v nerezovom prevedení, ale aj v čiernom smaltu a laku. Štandardnou výbavou sú dva infračervené horáky - zadný pre ražeň a bočný SIZZLE ZONE ™ pre špičkové steaky. Okrem toho má aj vnútorné osvetlenie a odkladací box s krájací doskou.
Tento model je vhodný pre užívateľov, ktorí hľadajú maximálne vybavený gril za rozumné peniaze. Bestseller!

Více informacíCena od 1.399 €

LE séria

LEX séria

Luxusné modely LEX patrí k najlepším v strednej triede, sú vybavené napr. Masívnymi nerezovými rošty a osvetlením gombíkov. Všetko podtrhuje luxusný dizajn.

Více informacíCena od 1.899 €

LEX séria

Prestige séria

Rad Prestige je druhou najvyššou radou grilov Napoleon. Ponúka vysokú kvalitu, luxus a dlhú životnosť (až celoživotná záruka).

Rad Prestige PRO je tým najlepším, čo značka Napoleon v plynových griloch ponúka. Napoleon ® PrestigeSeries PRO ™ sú majstrovské dielo dizajnu a technických parametrov. Tieto grily sú zrejmé nápadným chrómovým prepracovaním a jeho vzhľad se stáva životným štýlom.

Více informacíCena od 1.899 €

Prestige séria