na grilu

Originálne recepty

na grilu

Predjedlá

Lahodné a ľahké recepty zo zaujímavých surovín pre prípravu předrkmů pre Vašich hostí. Nezabudnite Vašim hosťom pripraviť nielen lahodné hlavné jedlo na girle, ale môžete im tiež pripraviť chutné, rýchle a hlavne veľmi originálne předkmy. Vyzkoušejte niečo nevšedného, buďte originálný ..

Více informací

Predjedlá

Burgery

Lahodné recepty, ako si ugrilovať šťavnaté hamburgery na grile. Vyskúšajte originálne návody na správnu prípravu výborných a chutných hamburgerov na grile.

Více informací

Burgery

Ryby

Veľmi obľúbené jedlo, ktoré je pre letné mesiace príjemne ľahké a lahoné sú recepty z rýb. Nechajte sa inšpirovať uvedenými recepty na lahodné rybie pokryjeme. Vyskúša grilovanie morských rýb.

Více informací

Ryby

Hydina

Hydina sa poslednou dobou stáva veľmi obľúbenou surovinou pre rýchle s ľahké girlování. Nechajte sa inšpirovať originálnymi receptami, ako oživiť girlování hydinového mäsa.

Více informací

Hydina

Hovädzie

Šťavnaté lahodné grilovanie hovädzieho mäsa na viac spôsobov. Radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti a typy pre lahodné recepty z hovädzieho mäsa.

Více informací

Hovädzie

Bravčové

Jedná sa o najčastejšie grilovanú surovinou, ktorá je veľmi obľúbená. Nechajte sa inšpirovať ako možno grilovať bravčové rebierka alebo steaky. U niektorých receptov odporúča využiť príslušenstvo z našej ponuky.

Více informací

Bravčové

Ovčie

Originálna a nevšedná surovina, ktorá poteší a prekvapí snáď každú návštevu. Vyzkouštejte grilovanie šťavnatého jahňacieho mäsa, plné lahodnej chuti.

Více informací

Ovčie

Zelenina

Ak v letných mechoch dostanete chuť na ľahšie teplé jedlo, odporúčame Vám grilovanie Vašej obľúbenej zeleniny, alebo sa môžete nechať inšpirovať uvedenými originálnymi receptami.

Více informací

Zelenina

Dezerty

No a po dobrom jedle je potreba kvalitný pôžitok zakončiť a pripraviť nejakú sladkú chuťovku.

Více informací

Dezerty

Fotogaléria

Niektoré recepty sme sami alebo naši zákazníci vyskúšali. Pozrite sa na výsledky a nechajte sa inšpirovať. Ak by ste sa s nami chceli podeliť o Vaše recepty alebo fotky zo záhradnej párty s grilom Napoleon či priamo ugrilované lahodné výtvory, budeme veľmi radi, keď nám pošlete fotografie na e-mail: grily@vanellus.cz

Více informací

Fotogaléria