Podpora pri grilovaní

Informácie

Podpora pri grilovaní

Záručné podmienky

Záhradné grily NAPOLEON znamenajú nielen výnimočnú kvalitu a dizajn, ale keďže sami veríme svojim výrobkom, rozhodli sme sa Vám zaručiť dlhú ŽIVOTNOSŤ. A preto Vám poskytujeme až DOŽIVOTNÚ záruku alebo 15, 10 či 5 rokovch predĺženej záruky na rózné části grilov.

Více informací

Záručné podmienky

Létonagrilu.cz

Napoleon nepodporuje iba súťaživé typy a kuchára, ale aj nadšencov do grilovanie samotného. Preto vrelo odporúčame všetkým, čo chcú o grilovaní a všetkým čo k nemu patrí vedieť viac, stránky www.letonagrilu.cz.

Tu nájdete veľa zaujímavých rád a receptov, ktoré uvíta každý kto sa zaujíma o grilovaní. Sme radi, že sa niekto tak intenzívne tejto tematike venuje a veríme, že rovnako ako ostatné aj vy nájdete na stránkach www.letonagrilu.cz odpovede na svoje otázky a budete tak váš gril využívať na maximum. Pretože rovnako tak, ako dôležitý je gril na ktorom varíte, sú dôležité aj suroviny ktoré používate. My vám môžeme dať tie najlepšie grily a redakcia letonagrilu.cz vám poradia jaks nimi pracovať, ako vyberať mäso, ako sa pripraviť na sezónu a aké sú novinky v gurmánskom svete grilovanie.

Více informací

Létonagrilu.cz

Na stiahnutie

Veľa informácií ku grilom, PRÍSLUŠENSTVO a obchodným podmienkach. Tu nájdete katalógy, cenníky, obchodné informácie pre e-shop, certifikáty a ďalšie zajímavné informácie.

Více informací

Na stiahnutie

Rady a činy

Rovnako tak ako všetci a všetko potrebuje svoju istú starostlivosť, aby čo najdlhšie zostalo v krásnom a funkčnom stave, tak rovnako tak aj záhradné grily a jeho príslušenstvo potrebujú istú starostlivosť. Tu nájdete veľa informácií a rád, ako sa o Váš gril starať a čomu sa naopak vyvarovať apod

Více informací

Rady a činy

Dealerská zóna

Sekcia pre obchodných partnerov, kde môžu nájsť mnoho zaujímavých informácií, dokumentov a fotografií.

Více informací

Dealerská zóna